Overzicht speeldata voor secundair

Filter aanbod op op categorie:
Titel Datum Uur Locatie Type
België ondertiteld / La Belgique sous-titrée vr 18.10.2019 13:30 GC De Kriekelaar Theater
Meneer Linh ma 21.10.2019 13:30 Zinnema Theater
Meneer Linh ma 21.10.2019 10:30 Zinnema Theater
Wat me niet breekt di 22.10.2019 13:30 Zinnema Theater
Le Chicon do 16.01.2020 10:00 Zinnema Theater
Le Chicon do 16.01.2020 13:30 Zinnema Theater
Heimwee naar Tirgu Mures ma 03.02.2020 13:30 Zinnema Theater
Heimwee naar Tirgu Mures di 04.02.2020 13:30 Zinnema Theater
Heimwee naar Tirgu Mures di 04.02.2020 10:30 Zinnema Theater
Woestzoeker do 06.02.2020 13:30 Zinnema Theater
Solomon x Sheba do 20.02.2020 13:30 Zinnema Dans
Solomon x Sheba do 20.02.2020 10:00 Zinnema Dans
Rita di 17.03.2020 10:30 Zinnema Theater
Rita di 17.03.2020 13:30 Zinnema Theater
KLASH-the game Af te spreken Op school Theater
KLASH-the game Af te spreken Op school Theater
When Arabs danced Af te spreken Cinema Palace Film
Halewyn Af te spreken GC De Kriekelaar Muziek
KLASH-the game Af te spreken Op school Theater
De leeuwen van Vlaanderen Af te spreken Zinnema Theater
Voor jou wel 1000 maal ma 15.06.2020 10:00 Zinnema Theater
KLASH-the game Af te spreken Op school Theater
KLASH-the game Af te spreken Op school Theater
KLASH-the game Af te spreken Op school Theater
Wallay Af te spreken Zinnema Film
KLASH-the game Af te spreken Op school Theater
The biggest little Farm Af te spreken Zinnema Film
Lion Af te spreken Zinnema Film
M. Af te spreken Zinnema Film
Green Book Af te spreken Zinnema Film
KLASH-the game Af te spreken Op school Theater
KLASH-the game Af te spreken Op school Theater
KLASH-the game Af te spreken Op school Theater
Wallay Wachtlijst Zinnema Film
De leeuwen van Vlaanderen Wachtlijst Zinnema Theater
When Arabs danced Wachtlijst Cinema Palace Film
Halewyn Wachtlijst GC De Kriekelaar Muziek
Solomon x Sheba Wachtlijst Zinnema Dans
België ondertiteld / La Belgique sous-titrée Wachtlijst GC De Kriekelaar Theater
Green Book Wachtlijst Zinnema Film
The biggest little Farm Wachtlijst Zinnema Film
Lion Wachtlijst Zinnema Film
Rita Wachtlijst Zinnema Theater
Le Chicon Wachtlijst Zinnema Theater
KLASH-the game Wachtlijst Op school Theater
Insyriated Wachtlijst Zinnema Film
M. Wachtlijst Zinnema Film
Woestzoeker Wachtlijst Zinnema Theater
Heimwee naar Tirgu Mures Wachtlijst Zinnema Theater
Meneer Linh Wachtlijst Zinnema Theater
Wat me niet breekt Wachtlijst Zinnema Theater
Voor jou wel 1000 maal Wachtlijst Zinnema Theater
Insyriated Af te spreken Zinnema Film