Overzicht speeldata

Filter aanbod op op categorie:
Titel Datum Uur Locatie Type
Mijn droomwijk do 19.09.2019 09:00 Coop Milieu & omgeving
Beestjes in de tuin (De tuin van de maalderij) vr 20.09.2019 09:00 Coop Milieu & omgeving
Industriële Roots ma 23.09.2019 09:00 Coop Milieu & omgeving
Industriële Roots wo 25.09.2019 09:00 Coop Milieu & omgeving
Beestjes in de tuin (De tuin van de maalderij) vr 27.09.2019 09:00 Coop Milieu & omgeving
Beestjes in de tuin (De tuin van de maalderij) di 01.10.2019 09:00 Coop Milieu & omgeving
Mijn droomwijk do 03.10.2019 09:00 Coop Milieu & omgeving
Industriële Roots ma 07.10.2019 09:00 Coop Milieu & omgeving
Beestjes in de tuin (De tuin van de maalderij) vr 11.10.2019 09:00 Coop Milieu & omgeving
Dikke Vrienden ma 14.10.2019 13:30 GC De Rinck Film
Dikke Vrienden di 15.10.2019 13:30 GC De Rinck Film
Dikke Vrienden di 15.10.2019 11:00 GC De Rinck Film
Dikke Vrienden di 15.10.2019 09:30 GC De Rinck Film
Mijn droomwijk di 15.10.2019 09:00 Coop Milieu & omgeving
Dikke Vrienden wo 16.10.2019 10:00 GC De Rinck Film
België ondertiteld / La Belgique sous-titrée vr 18.10.2019 13:30 GC De Kriekelaar Theater
Industriële Roots ma 21.10.2019 09:00 Coop Milieu & omgeving
Meneer Linh ma 21.10.2019 13:30 Zinnema Theater
Meneer Linh ma 21.10.2019 10:30 Zinnema Theater
Wat me niet breekt di 22.10.2019 13:30 Zinnema Theater
Big Bang ma 04.11.2019 09:30 Bozar Muziek
Mijn droomwijk di 05.11.2019 09:00 Coop Milieu & omgeving
Zotte beestekoppe di 05.11.2019 13:00 GC De Rinck Workshop
Zotte beestekoppe di 05.11.2019 10:00 GC De Rinck Workshop
Zotte beestekoppe do 07.11.2019 13:00 GC De Rinck Workshop
Zotte beestekoppe do 07.11.2019 10:00 GC De Rinck Workshop
Vaarwel do 07.11.2019 09:30 GC De Rinck Theater
Vaarwel do 07.11.2019 11:00 GC De Rinck Theater
Vaarwel do 07.11.2019 13:30 GC De Rinck Theater
Vaarwel vr 08.11.2019 09:30 GC De Rinck Theater
Vaarwel vr 08.11.2019 13:30 GC De Rinck Theater
Vaarwel vr 08.11.2019 11:00 GC De Rinck Theater
Zotte beestekoppe vr 08.11.2019 13:00 GC De Rinck Workshop
Industriële Roots vr 08.11.2019 09:00 Coop Milieu & omgeving
Zotte beestekoppe vr 08.11.2019 10:00 GC De Rinck Workshop
Beestjes in de tuin (De tuin van de maalderij) vr 08.11.2019 09:00 Coop Milieu & omgeving
Zotte beestekoppe di 12.11.2019 10:00 GC De Rinck Workshop
Zotte beestekoppe di 12.11.2019 13:00 GC De Rinck Workshop
Zotte beestekoppe do 14.11.2019 10:00 GC De Rinck Workshop
Zotte beestekoppe do 14.11.2019 13:00 GC De Rinck Workshop
Killie Billie do 14.11.2019 10:30 Zinnema Theater
Killie Billie do 14.11.2019 13:30 Zinnema Theater
Zotte beestekoppe vr 15.11.2019 10:00 GC De Rinck Workshop
Zotte beestekoppe vr 15.11.2019 13:00 GC De Rinck Workshop
Dat begint hier al goed di 19.11.2019 10:30 Zinnema Theater
Dat begint hier al goed di 19.11.2019 13:30 Zinnema Theater
Hocus Pocus Pots do 21.11.2019 10:00 GC De Rinck Workshop
Hocus Pocus Pots do 21.11.2019 13:00 GC De Rinck Workshop
Hocus Pocus Pots vr 22.11.2019 10:00 GC De Rinck Workshop
Elastiek vr 22.11.2019 11:00 Bozar Muziek
Hocus Pocus Pots vr 22.11.2019 13:00 GC De Rinck Workshop
Aqua Musica di 26.11.2019 11:00 Bozar Muziek
Aqua Musica di 26.11.2019 14:00 Bozar Muziek
Hocus Pocus Pots di 26.11.2019 10:00 GC De Rinck Workshop
Hocus Pocus Pots di 26.11.2019 13:00 GC De Rinck Workshop
Hocus Pocus Pots do 28.11.2019 13:00 GC De Rinck Workshop
Hocus Pocus Pots do 28.11.2019 10:00 GC De Rinck Workshop
Hocus Pocus Pots vr 29.11.2019 13:00 GC De Rinck Workshop
Hocus Pocus Pots vr 29.11.2019 10:00 GC De Rinck Workshop
De Kinderstad ma 02.12.2019 10:30 Civa Musea
Mijn droomwijk di 03.12.2019 09:00 Coop Milieu & omgeving
De Kinderstad di 03.12.2019 10:30 Civa Musea
De Kinderstad do 05.12.2019 10:30 Civa Musea
De Kinderstad ma 09.12.2019 10:30 Civa Musea
De Kinderstad di 10.12.2019 10:30 Civa Musea
De Kinderstad do 12.12.2019 10:30 Civa Musea
De Kinderstad vr 13.12.2019 10:30 Civa Musea
Kerstconcert do 19.12.2019 11:00 Bozar Muziek
Kerstconcert do 19.12.2019 13:30 Bozar Muziek
Ernest & Célestine. Winterpret di 07.01.2020 13:15 Zinnema Film
Ernest & Célestine. Winterpret di 07.01.2020 10:00 Zinnema Film
Ernest & Célestine. Winterpret wo 08.01.2020 10:00 Zinnema Film
Binti ma 13.01.2020 13:00 Zinnema Film
Binti ma 13.01.2020 10:00 Zinnema Film
Binti di 14.01.2020 10:00 Zinnema Film
Binti di 14.01.2020 13:00 Zinnema Film
Mijn droomwijk di 14.01.2020 09:00 Coop Milieu & omgeving
Iep! wo 15.01.2020 10:00 Zinnema Film
Industriële Roots do 16.01.2020 09:00 Coop Milieu & omgeving
Le Chicon do 16.01.2020 13:30 Zinnema Theater
Le Chicon do 16.01.2020 10:00 Zinnema Theater
Iep! vr 17.01.2020 10:00 Zinnema Film
Industriële Roots vr 24.01.2020 09:00 Coop Milieu & omgeving
Explo Expo Bozar - Keith Haring: Kunst voor iedereen! di 28.01.2020 13:00 Bozar Musea
Explo Expo Bozar - Keith Haring: Kunst voor iedereen! di 28.01.2020 10:00 Bozar Musea
Mijn droomwijk do 30.01.2020 09:00 Coop Milieu & omgeving
Explo Expo Bozar - Keith Haring: Kunst voor iedereen! do 30.01.2020 10:00 Bozar Musea
Explo Expo Bozar - Keith Haring: Kunst voor iedereen! do 30.01.2020 13:00 Bozar Musea
Explo Expo Bozar - Keith Haring: Kunst voor iedereen! vr 31.01.2020 10:00 Bozar Musea
Explo Expo Bozar - Keith Haring: Kunst voor iedereen! vr 31.01.2020 13:00 Bozar Musea
Heimwee naar Tirgu Mures ma 03.02.2020 13:30 Zinnema Theater
De Kinderstad ma 03.02.2020 10:30 Civa Musea
Explo Expo Bozar - Keith Haring: Kunst voor iedereen! di 04.02.2020 10:00 Bozar Musea
De Kinderstad di 04.02.2020 10:30 Civa Musea
Explo Expo Bozar - Keith Haring: Kunst voor iedereen! di 04.02.2020 13:00 Bozar Musea
Heimwee naar Tirgu Mures di 04.02.2020 10:30 Zinnema Theater
Heimwee naar Tirgu Mures di 04.02.2020 13:30 Zinnema Theater
Explo Expo Bozar - Keith Haring: Kunst voor iedereen! do 06.02.2020 13:00 Bozar Musea
De Kinderstad do 06.02.2020 10:30 Civa Musea
Explo Expo Bozar - Keith Haring: Kunst voor iedereen! do 06.02.2020 10:00 Bozar Musea
Woestzoeker do 06.02.2020 13:30 Zinnema Theater
Industriële Roots do 06.02.2020 09:00 Coop Milieu & omgeving
Explo Expo Bozar - Keith Haring: Kunst voor iedereen! vr 07.02.2020 13:00 Bozar Musea
De Kinderstad vr 07.02.2020 10:30 Civa Musea
Explo Expo Bozar - Keith Haring: Kunst voor iedereen! vr 07.02.2020 10:00 Bozar Musea
De Kinderstad ma 10.02.2020 10:30 Civa Musea
Zetels van goud ma 10.02.2020 13:30 GC De Rinck Theater
Zetels van goud di 11.02.2020 13:30 GC De Rinck Theater
Explo Expo Bozar - Keith Haring: Kunst voor iedereen! di 11.02.2020 13:00 Bozar Musea
Mijn droomwijk di 11.02.2020 09:00 Coop Milieu & omgeving
PlastiekBERTRAND di 11.02.2020 13:30 Zinnema Theater
De Kinderstad di 11.02.2020 10:30 Civa Musea
Explo Expo Bozar - Keith Haring: Kunst voor iedereen! di 11.02.2020 10:00 Bozar Musea
Zetels van goud di 11.02.2020 10:30 GC De Rinck Theater
PlastiekBERTRAND wo 12.02.2020 10:30 Zinnema Theater
Explo Expo Bozar - Keith Haring: Kunst voor iedereen! do 13.02.2020 13:00 Bozar Musea
De Kinderstad do 13.02.2020 10:30 Civa Musea
PlastiekBERTRAND do 13.02.2020 10:30 Zinnema Theater
Explo Expo Bozar - Keith Haring: Kunst voor iedereen! do 13.02.2020 10:00 Bozar Musea
PlastiekBERTRAND do 13.02.2020 13:30 Zinnema Theater
Explo Expo Bozar - Keith Haring: Kunst voor iedereen! vr 14.02.2020 13:00 Bozar Musea
Explo Expo Bozar - Keith Haring: Kunst voor iedereen! vr 14.02.2020 10:00 Bozar Musea
De Kinderstad vr 14.02.2020 10:30 Civa Musea
De Kinderstad ma 17.02.2020 10:30 Civa Musea
Explo Expo Bozar - Keith Haring: Kunst voor iedereen! di 18.02.2020 13:00 Bozar Musea
De Kinderstad di 18.02.2020 10:30 Civa Musea
Explo Expo Bozar - Keith Haring: Kunst voor iedereen! di 18.02.2020 10:00 Bozar Musea
Solomon x Sheba do 20.02.2020 13:30 Zinnema Dans
Explo Expo Bozar - Keith Haring: Kunst voor iedereen! do 20.02.2020 13:00 Bozar Musea
Explo Expo Bozar - Keith Haring: Kunst voor iedereen! do 20.02.2020 10:00 Bozar Musea
Solomon x Sheba do 20.02.2020 10:00 Zinnema Dans
De Kinderstad do 20.02.2020 10:30 Civa Musea
Sira & de MicMac Studio di 03.03.2020 13:30 Zinnema Theater
Blub de vis di 03.03.2020 10:00 GC De Rinck Workshop
Sira & de MicMac Studio di 03.03.2020 10:30 Zinnema Theater
Blub de vis di 03.03.2020 13:00 GC De Rinck Workshop
Beestjes in de tuin (De tuin van de maalderij) di 03.03.2020 09:00 Coop Milieu & omgeving
Bruitage wo 04.03.2020 10:00 GC De Rinck Workshop
Blub de vis do 05.03.2020 13:00 GC De Rinck Workshop
Blub de vis do 05.03.2020 10:00 GC De Rinck Workshop
Bruitage do 05.03.2020 10:00 GC De Rinck Workshop
Bruitage vr 06.03.2020 10:00 GC De Rinck Workshop
Bruitage ma 09.03.2020 13:00 GC De Rinck Workshop
Bruitage ma 09.03.2020 10:00 GC De Rinck Workshop
Bruitage di 10.03.2020 13:00 GC De Rinck Workshop
Bruitage di 10.03.2020 10:00 GC De Rinck Workshop
Sing! di 10.03.2020 11:00 Bozar Muziek
Blub de vis di 10.03.2020 10:00 GC De Rinck Workshop
Blub de vis di 10.03.2020 13:00 GC De Rinck Workshop
Sing! di 10.03.2020 13:30 Bozar Muziek
Bruitage wo 11.03.2020 10:00 GC De Rinck Workshop
Bruitage do 12.03.2020 10:00 GC De Rinck Workshop
Blub de vis do 12.03.2020 10:00 GC De Rinck Workshop
Blub de vis do 12.03.2020 13:00 Zinnema Workshop
Blub de vis vr 13.03.2020 10:00 GC De Rinck Workshop
Blub de vis vr 13.03.2020 13:00 GC De Rinck Workshop
Bruitage vr 13.03.2020 10:00 GC De Rinck Workshop
Bruitage ma 16.03.2020 10:00 GC De Rinck Workshop
Bruitage ma 16.03.2020 13:00 GC De Rinck Workshop
Blub de vis di 17.03.2020 13:00 GC De Rinck Workshop
Industriële Roots di 17.03.2020 09:00 Coop Milieu & omgeving
Blub de vis di 17.03.2020 10:00 GC De Rinck Workshop
Bruitage di 17.03.2020 10:00 GC De Rinck Workshop
Bruitage di 17.03.2020 13:00 GC De Rinck Workshop
Rita di 17.03.2020 10:30 Zinnema Theater
Rita di 17.03.2020 13:30 Zinnema Theater
Bruitage wo 18.03.2020 10:00 GC De Rinck Workshop
Beestjes in de tuin (De tuin van de maalderij) do 19.03.2020 09:00 Coop Milieu & omgeving
Blub de vis do 19.03.2020 10:00 Zinnema Workshop
Blub de vis do 19.03.2020 13:00 GC De Rinck Workshop
Bruitage do 19.03.2020 10:00 GC De Rinck Workshop
Blub de vis vr 20.03.2020 10:00 GC De Rinck Workshop
Bruitage vr 20.03.2020 10:00 GC De Rinck Workshop
Blub de vis vr 20.03.2020 13:00 GC De Rinck Workshop
Blub de vis di 24.03.2020 10:00 GC De Rinck Workshop
Blub de vis di 24.03.2020 13:00 GC De Rinck Workshop
Blub de vis do 26.03.2020 13:00 GC De Rinck Workshop
Blub de vis do 26.03.2020 10:00 GC De Rinck Workshop
Mijn droomwijk do 26.03.2020 09:00 Coop Milieu & omgeving
Blub de vis vr 27.03.2020 13:00 GC De Rinck Workshop
Blub de vis vr 27.03.2020 10:00 GC De Rinck Workshop
Blub de vis di 31.03.2020 13:00 GC De Rinck Workshop
Blub de vis di 31.03.2020 10:00 GC De Rinck Workshop
De wegpiraat en andere deugnieten ma 20.04.2020 13:30 GC De Rinck Film
De wegpiraat en andere deugnieten di 21.04.2020 10:00 GC De Rinck Film
Op stap met Charlie en Maggie. di 21.04.2020 10:00 GC De Rinck Milieu & omgeving
De wegpiraat en andere deugnieten di 21.04.2020 13:30 GC De Rinck Film
Op stap met Charlie en Maggie. di 21.04.2020 13:00 GC De Rinck Milieu & omgeving
De wegpiraat en andere deugnieten wo 22.04.2020 10:00 GC De Rinck Film
Amen en Uit do 23.04.2020 13:30 Zinnema Theater
Op stap met Charlie en Maggie. do 23.04.2020 13:00 GC De Rinck Milieu & omgeving
Amen en Uit do 23.04.2020 10:30 Zinnema Theater
Op stap met Charlie en Maggie. do 23.04.2020 10:00 GC De Rinck Milieu & omgeving
Amen en Uit vr 24.04.2020 13:30 Zinnema Theater
Industriële Roots vr 24.04.2020 09:00 Coop Milieu & omgeving
Amen en Uit vr 24.04.2020 10:30 Zinnema Theater
Op stap met Charlie en Maggie. ma 27.04.2020 10:00 GC De Rinck Milieu & omgeving
Op stap met Charlie en Maggie. ma 27.04.2020 13:00 GC De Rinck Milieu & omgeving
Explo Expo KMKG - Bruegelfabriek! ma 27.04.2020 13:00 Hallepoort Musea
Explo Expo KMKG - Bruegelfabriek! ma 27.04.2020 10:00 Hallepoort Musea
Op stap met Charlie en Maggie. di 28.04.2020 13:00 GC De Rinck Milieu & omgeving
Op stap met Charlie en Maggie. di 28.04.2020 10:00 GC De Rinck Milieu & omgeving
Beestjes in de tuin (De tuin van de maalderij) di 28.04.2020 09:00 Coop Milieu & omgeving
Beestjes in de tuin (De tuin van de maalderij) di 28.04.2020 09:00 Coop Milieu & omgeving
Explo Expo KMKG - Bruegelfabriek! di 28.04.2020 10:00 Hallepoort Musea
Explo Expo KMKG - Bruegelfabriek! di 28.04.2020 13:00 Hallepoort Musea
Op stap met Charlie en Maggie. do 30.04.2020 10:00 GC De Rinck Milieu & omgeving
Op stap met Charlie en Maggie. do 30.04.2020 13:00 GC De Rinck Milieu & omgeving
Explo Expo KMKG - Bruegelfabriek! do 30.04.2020 13:00 Hallepoort Musea
Beestjes in de tuin (De tuin van de maalderij) do 30.04.2020 09:00 Coop Milieu & omgeving
Explo Expo KMKG - Bruegelfabriek! do 30.04.2020 10:00 Hallepoort Musea
Op stap met Charlie en Maggie. ma 04.05.2020 13:00 GC De Rinck Milieu & omgeving
Op stap met Charlie en Maggie. ma 04.05.2020 10:00 GC De Rinck Milieu & omgeving
Beestjes in de tuin (De tuin van de maalderij) ma 04.05.2020 09:00 Coop Milieu & omgeving
Op stap met Charlie en Maggie. di 05.05.2020 13:00 GC De Rinck Milieu & omgeving
Op stap met Charlie en Maggie. di 05.05.2020 10:00 GC De Rinck Milieu & omgeving
De tuin van de genezer wo 06.05.2020 09:00 Erasmushuis Milieu & omgeving
Op stap met Charlie en Maggie. do 07.05.2020 13:00 GC De Rinck Milieu & omgeving
Op stap met Charlie en Maggie. do 07.05.2020 10:00 GC De Rinck Milieu & omgeving
Beestjes in de tuin (De tuin van de maalderij) vr 08.05.2020 09:00 Coop Milieu & omgeving
Explo Expo KMKG - Bruegelfabriek! ma 11.05.2020 13:00 Hallepoort Musea
Explo Expo KMKG - Bruegelfabriek! ma 11.05.2020 10:00 Hallepoort Musea
Op stap met Charlie en Maggie. ma 11.05.2020 10:00 GC De Rinck Milieu & omgeving
Op stap met Charlie en Maggie. ma 11.05.2020 13:00 GC De Rinck Milieu & omgeving
Explo Expo KMKG - Bruegelfabriek! di 12.05.2020 10:00 Hallepoort Musea
Explo Expo KMKG - Bruegelfabriek! di 12.05.2020 13:00 Hallepoort Musea
De tuin van de genezer wo 13.05.2020 09:00 Erasmushuis Milieu & omgeving
Beestjes in de tuin (De tuin van de maalderij) do 14.05.2020 09:00 Coop Milieu & omgeving
De tuin van de genezer vr 15.05.2020 09:00 Erasmushuis Milieu & omgeving
Beestjes in de tuin (De tuin van de maalderij) di 19.05.2020 09:00 Coop Milieu & omgeving
De tuin van de genezer wo 20.05.2020 09:00 Erasmushuis Milieu & omgeving
De tuin van de genezer vr 22.05.2020 09:00 Erasmushuis Milieu & omgeving
De tuin van de genezer wo 27.05.2020 09:00 Erasmushuis Milieu & omgeving
Beestjes in de tuin (De tuin van de maalderij) do 28.05.2020 09:00 Centraal Station Brussel Milieu & omgeving
De tuin van de genezer vr 29.05.2020 09:00 Erasmushuis Milieu & omgeving
De tuin van de genezer wo 03.06.2020 09:00 Erasmushuis Milieu & omgeving
De tuin van de genezer vr 05.06.2020 09:00 Erasmushuis Milieu & omgeving
Beestjes in de tuin (De tuin van de maalderij) vr 12.06.2020 09:00 Coop Milieu & omgeving
When Arabs danced Af te spreken Cinema Palace Film
KLASH-the game Af te spreken Op school Theater
Halewyn Af te spreken GC De Kriekelaar Muziek
M. Af te spreken Zinnema Film
KLASH-the game Af te spreken Op school Theater
KLASH-the game Af te spreken Op school Theater
KLASH-the game Af te spreken Op school Theater
KLASH-the game Af te spreken Op school Theater
KLASH-the game Af te spreken Op school Theater
KLASH-the game Af te spreken Op school Theater
KLASH-the game Af te spreken Op school Theater
De leeuwen van Vlaanderen Af te spreken Zinnema Theater
KLASH-the game Af te spreken Op school Theater
KLASH-the game Af te spreken Op school Theater
Green Book Af te spreken Zinnema Film
Wallay Af te spreken Zinnema Film
Lion Af te spreken Zinnema Film
The biggest little Farm Af te spreken Zinnema Film
Voor jou wel 1000 maal ma 15.06.2020 10:00 Zinnema Theater
De tuin van de genezer wo 17.06.2020 09:00 Erasmushuis Milieu & omgeving
De tuin van de genezer vr 19.06.2020 09:00 Erasmushuis Milieu & omgeving
De tuin van de genezer wo 24.06.2020 09:00 Erasmushuis Milieu & omgeving
De tuin van de genezer vr 26.06.2020 09:00 Erasmushuis Milieu & omgeving
Mijn droomwijk Wachtlijst Coop Milieu & omgeving
M. Wachtlijst Zinnema Film
Insyriated Wachtlijst Zinnema Film
KLASH-the game Wachtlijst Op school Theater
Le Chicon Wachtlijst Zinnema Theater
Op stap met Charlie en Maggie. Wachtlijst GC De Rinck Milieu & omgeving
Industriële Roots Wachtlijst Coop Milieu & omgeving
Blub de vis Wachtlijst GC De Rinck Workshop
Hocus Pocus Pots Wachtlijst GC De Rinck Workshop
Zotte beestekoppe Wachtlijst GC De Rinck Workshop
Bruitage Wachtlijst GC De Rinck Workshop
Beestjes in de tuin (De tuin van de maalderij) Wachtlijst Coop Milieu & omgeving
Wallay Wachtlijst Zinnema Film
Lion Wachtlijst Zinnema Film
The biggest little Farm Wachtlijst Zinnema Film
Green Book Wachtlijst Zinnema Film
België ondertiteld / La Belgique sous-titrée Wachtlijst GC De Kriekelaar Theater
Solomon x Sheba Wachtlijst Zinnema Dans
Halewyn Wachtlijst GC De Kriekelaar Muziek
When Arabs danced Wachtlijst Cinema Palace Film
De leeuwen van Vlaanderen Wachtlijst Zinnema Theater
Voor jou wel 1000 maal Wachtlijst Zinnema Theater
De tuin van de genezer Wachtlijst Erasmushuis Milieu & omgeving
De Kinderstad Wachtlijst Civa Musea
Amen en Uit Wachtlijst Zinnema Theater
Sira & de MicMac Studio Wachtlijst Zinnema Theater
Wat me niet breekt Wachtlijst Zinnema Theater
Meneer Linh Wachtlijst Zinnema Theater
Killie Billie Wachtlijst Zinnema Theater
Dat begint hier al goed Wachtlijst Zinnema Theater
Heimwee naar Tirgu Mures Wachtlijst Zinnema Theater
Vaarwel Wachtlijst GC De Rinck Theater
Woestzoeker Wachtlijst Zinnema Theater
Zetels van goud Wachtlijst GC De Rinck Theater
PlastiekBERTRAND Wachtlijst Zinnema Theater
Rita Wachtlijst Zinnema Theater
Explo Expo KMKG - Bruegelfabriek! Wachtlijst Hallepoort Musea
Binti Wachtlijst Zinnema Film
Iep! Wachtlijst Zinnema Film
De wegpiraat en andere deugnieten Wachtlijst GC De Rinck Film
Ernest & Célestine. Winterpret Wachtlijst Zinnema Film
Big Bang Wachtlijst Bozar Muziek
Elastiek Wachtlijst Bozar Muziek
Aqua Musica Wachtlijst Bozar Muziek
Kerstconcert Wachtlijst Bozar Muziek
Sing! Wachtlijst Bozar Muziek
Explo Expo Bozar - Keith Haring: Kunst voor iedereen! Wachtlijst Bozar Musea
Dikke Vrienden Wachtlijst GC De Rinck Film
Insyriated Af te spreken Zinnema Film