
Het Zenne Quartet ontwikkelde samen met Jeugd en Muziek Brussel enkele jaren geleden een muziekbeleving voor de allerjongsten met Tik en Tokkel. Om de kleuters helemaal te laten genieten van de muziek komen Tik en Tokkel enkele dagen voor het concert al eens langs naar de klas.
De kleuters maken al kennis met de personages, de plek waar ze wonen en de muziek van Ravel. Ook ontdekken ze in hun vertrouwde omgeving de snaarinstrumenten die terugkomen tijdens het concert in het gemeenschapscentrum.
Maximum 25 kleuters per workshop.
Inschrijven met minimum 2 klassen.
Deze activiteit kan alleen geboekt worden in combinatie met het concert. Inschrijven kan via de pagina van het concert, de link vind je hier onderaan.
Na de bevestiging van je inschrijving neemt Jeugd & Muziek Brussel rechtstreeks contact op om de data voor de workshops op school vast te leggen. De workshop in de klas gaat door in de week voorgaande het concert.
Organisatie Jeugd en Muziek Brussel
Muzikanten Zenne Quartet: altviool Karel Coninx - viool Claire Bourdet en Chikako Hosokawa - cello Wanying Emilie Koang
Kies één van de onderstaande data
Datum | Uur | Locatie | Reserveer | |
---|---|---|---|---|
Datum nog vast te leggen Je wordt binnenkort nog gecontacteerd voor het afspreken van een datum | Reserveer via gekoppelde activiteit |